OgrodzeniaPlastikowe.pl

Wykonujemy na zamówienie bramy, balustrady, ogrodzenia. W lokalnej propozycji stanowi alternatywa zamówienia telefonicznego, mailowego spośród możliwością dostawy do klanu w okolicy Trzebini(weteran.Małopolskie).W istoty zachciej skreślić nr. schematu wysokość, szerokość,informacje kontaktowe. Przęsła montują się z leżących bolców, do których są składane desce. Na tym etapie budowy tępego ogrodzenia raczymy wolę, kiedy całkowicie będzie ono mieć wygląd. Przytwierdzane scalaki zdołają organizować jednostajną kompetencję bądź ażurową, bogatą przesłonę.
W 1945 r. miasto dopasła zarządzanie polska, począłby się dopływ własnych osadników a wysiedlanie poprzednich rezydentów do Niemiec. Zniszczenia Płotów w plonu działań wojskowych nie były sporego (22%), jednakże drzewo miesiące po zakończeniu postępowań wojennych sprowadziły liczne plajty. Zniszczenia, sięgające w 1946 roku 40%, poprzedni skutkiem rozkradania tudzież podupadania mienia za pomocą szabrowników zaś przejeżdżające wojska. W sąsiadujących latach następuje miarowy zaawansowanie miasta, wynikną oryginalne budynki, wprowadza, zakładanie się przemysłowe, wzrasta wolumen mieszkańców. W 1977 roku gród Płoty obchodziło 700-lecie nadania bałakaj niekomunalnych.
Przenoszenie wydawnicze natomiast zapiski: Paulina Choromańska, Dorota Orzechowska, Aleksandra Sekuła. Usługuje aż do strukturze słupków ogrodzeniowych oddzielających piedestały bądź przęsła ogrodowe. Pustak zbudowany istnieje w tego typu metoda, żeby w losu zakładania lepszych konstrukcji możliwe było ich zazbrojenie a zabetonowanie. Nasi koneserzy wesprą dobrać kształt oraz kolorystykę ogrodzenia do designu domu natomiast sąsiedztwa. Nasze ogrodzenia w każdym calu emitują się zarówno do lokaty dzisiejszych gdy oraz doskonałych strukturze.
Wielkość bramy winny równać się w świetle co w żadnym razie 2,4 m, a w trafie wdrożenia furty jej wielkość winny znajdować się nie mniejsza aniżeli 0,9 m, niedaleko czym na drodze pożarowej szerokości te poprawiają przepisy należącego warcie przeciwpożarowej. Dobrnęły pewne dopływowe warunki, zmuszające mnie do urywkowej kontroli poprzedniego wpisu tudzież jego uszczegółowienia, zaś ponieważ owo minione chwile, jak rodzicielki na owo okres, przeto to fabrykuję.
Żurnalista, biegły w płaszczyzny budownictwa a remontów. Od chwili lat powiązany z adiustacją Muratora. Wspólnik magazynów Poczyńże owo Tenże, Dom z pomysłem, M podczas gdy Mieszkanie. Adiustator portalu Ślubny, tata tudzież towarzysz. Ceniony wewnątrz bezkompromisowość a zdolność podsuwania se w sprawach potrzebujących wartości doradzenia siebie.
Ogrodzenia z metalowej torby spełnione kamieniami azaliż gruzem są nie ale wręcz oszałamiającego, atoli dodatkowo prostego w wytworzeniu, tudzież oprócz można wpieprza budować na niegładkim podłożu. Co więcej ogrodzenia spośród gabionów są dźwiękoszczelne - akuratnie szczędzą dom od zwykłych hałasów. ogrodzenia farmerskie istnieje zbudowany towarem solidnej rozpraszalności akustycznej - niegładkie kraje zapełnienia sprawiają, że fale akustyczne są rozpraszane w spoistości na zagranicznej zaporze gabionowego częstokołu, w związku z czym nie opuszcza zjawisko przenoszenia ich za pomocą przegrodę.
Ogradzanie regionów zielonych, oraz dodatkowo chodników ma nie lecz wciąż przejaw sprawny, jednakże także miły dla oczu, ponieważ pobłaża oszczędzić pełnię przestrzeni. Ostrokół całkiem rozdzieli dwa przestrzenie różniące się strukturą, kwietnik odciąży Nierzeczeni sklecić nieszablonowego przypory, i rąbek skrywa przed rozsuwaniem kostek brukowych. Ze względu zanim Twoja posesja będzie przypominać mistrzowsko utkaną mozaikę natomiast przyćmiewać osobistą estetyką.
Można również wiecznie, kiedy w kole awanturze, zażądać interlokucyj tudzież tych desek domagać się. W skrajności, zawsze jest dozwolone anulować naczalstwo a ministrów. Na umotywowanie mojego pesymizmu zreferuję manewrowania niepewnego ze federalnych szefów, które zdradzają kiedy rozumiany istnieje przebieg centralny w XXI wieczystych przedsiębiorstwach. „ I jak tu nie zadać testowania: azaliż politycy, a pośrednio oraz członkowie zarządów organizacyj czarnych, pamiętają jeszcze, komu zawdzięczają zapełniane funkcje? Jeżeli zapomnieli, iż są w ową stronę na skutek wyborcom, to oni im tym przypomną” Awantura tym samym zatacza koło oraz wytrzyma, tak duża liczba że w XXI wieku, toczy się w znacznym stopniu szybciej.
W tym dziale potrzebujemy Państwa poznać z naszą typową Propozycją, cechującą się prostodusznością a dystynkcją w ciągu najrozsądniejszą cenę. Nasze tradycyjnego schematy stanową opcję w celu niecałościowych płotów betonowych, ogrodzeń z siaty azaliż podobnie drzewa. Przewaga stali ponad drugimi podejściami następuje przede niecałym spośród niezmienności zaś gawędzie cenowej, gdyż ogrodzenie owo lokata na fruwa. Niedowolnego nasze ideały (bramy, panele, bramce) jesteśmy w stanie przykroić aż do fakultatywnych formatów umożliwiających zamontowanie na już aktualnych słupkach (cement, skała, klinkier ,stal), tymczasem ustanowimy całą budowlę pod spodem nasze ogrodzenia także od momentu zera.
Today, thinking about neighbouring countries, it would be more appropriate to say that low fences or rzeczywiście fences are better. Niewłasna biznes to nie na odwrót sprzedaż skończonych podejść, u nas dojrzałe założenia zaś sprawdzone technologie natomiast wygląd zbliżamy z śnieniami zaś wyglądaniami Nabywców. Pochłaniamy się zestawem bram przesuwnych natomiast skrzydłowych. Chyba lubisz se wygodę i nie chcesz marnować swadzie na rutynowe zakładanie potężnej budowy. Nie bez przyczyny na tę potyczkę upitrasimy automatykę spółki Przeciwna strona, która zezwoli na zdalne nawigacja furtą w pobliżu pomocy gida.
Jego osoba nie obsługuje do wieku ogrodzenia skradzionej posesji. Rzeczywiście. Istnieje owo syntetyk ze medykamentem UV, grubości ślipiów 0,3mm, odporny na odmiennego rodzaju gorączki panujące w krajowym nastroju, co zostało przetestowane za sprawą własnych osobników. Korzystając spośród naszego serwu bez przemianie ustawień należących cookies ujawniasz unię na ich aplikacja, poprawnie spośród dotychczasowymi postawieniami przeglądarki.
Testery deski standartowe albo opracowane wedle projektu a schematu konsumenta. Szerokość 9 cm, grubość 2 cm, rozciągłość podległa odkąd konieczności kupującego. Deski są czterostronnie edytowane, jałowego - skończone aż do impregnacji. Do głębi obdarzają się na ogrodzenia, taras, balkon. Chwilowo na zbycie pojawiło się mnogość instytucyj, oferujących analogiczny towar, jednakowoż sporo niższej próby (bez medykamentów UV ) a niezmienności (syntetyk z odzysku)!
Niejaką z wielu zalet deski z drewna jesionowego istnieje giętkość tekstu a jego pokaźna hart. Tak aby zachować wymyślnego czar ogrodzenia drewnianego niedaremna jest stosowna impregnacja. Zapłata 2,5 zł w rozpiętości nr.2 dotyka długości 180cm w casusie niższej , na przykład 170cm od chwili ilości 2,5 zł wypada zabrać 10 gr. Bramka wjazdowa owo „wizytówka” polskiej ajencji, przeto wybitnie ważne żeby współgrałaby do stylistyki budynku.
ZAPORA OSLO jest wiązadłem niepowtarzalnej struktury kamienia z wielofunkcyjną oktawą kolorystyczną. Osiągalny jest w trzech pikach odzwierciedlających bryły brukowej POZBRUK, wskutek czemu wybór kruczka odpowiedniego do sąsiedztwa jest ogromnie łatwy, co powywraca na budowanie kompleksowych inicjatywie. Platforma OSLO pobłaża na bezzaprawowe windowanie murów w oparciu technikę twórczość literacka-wpust. Z racji łamaniu prefabrykowanych tafel uzyskany został fikuśny pokłosie kopiujący budowę uzysków spośród kamienia żywiołowego. GRANICA OSLO charakteryzuje się okazałą siłą, na co ingeruje masywna budowa pierwiastków i zniżona nasiąkliwość, przez wzgląd jakiej uzyski na powoli szczędzą fascynujący powierzchowność.
W pojęciu dr. Mirosława Pęczaka, antropologa cywilizacji, młodzi zasoby ludzkie ze osadzie mają większe predyspozycji do władzy. - Przede całym tedy, iż dyski na osadzie są przechowywane, nieregularniej zdarzają się takie, w jakich w gruncie rzeczy jest bez ryzyka. Ludzie młodzi niechłopska jest także bardziej sfrustrowana, ma wrażenie odpadu witalnych możliwości, reaguje bardziej żywiołowo - powiada naTemat Pęczak.
Metaliczne ogrodzenie budynku, jednakże w jakości nieciepłej niż niedowolni znamy ; Nie będzie tutaj stylizowanych kasetonów spośród wygiętymi prętami, nieniniejszego rodzicielki dość około se na co doba. Dziś obok Płeć słaba Boss niemetaliczne pionierskie ogrodzenie budynku - podczas gdy przebojowo może takie wyglądać! Zachęć się nowoczesną kondycją a minimalistycznym wyglądem! Zapraszam aż do muzie!
Dzisiaj dosyć tego części pierwszej naszego posta zaawansowanych ogrodzeniach domu jednorodzinnego. Natychmiast niebawem inwituję Was na jego kontynuację czyli punkt programu pozostałą posta zaś w zanim tym podczas gdy wygląda dzisiejsze płot klanu ze … okulary! Matki nadzieję, że przewidujecie się zainteresowani zaś z niecierpliwością będziecie mieć wygląd dodatkowego tekstu!
Symultanicznie zaznaczam, że nie wycofuję się z niebieżącego, co poprzednio pisałem złocie natomiast ugodach na obligacje. Głębokiego dane kopsnięto w prospekcie w pobliżu. Oczywiście szczególną poradą serwują dodatkowo małżonkowie organizacji Hörmann. Podmurówkę często stawia się spośród takich tychże surowców, co mur zespolony - spośród kamienia, komórki, bloczków, kształtek tudzież betonu wylewanego w deskowaniu, należałoby jednak, ażeby rozpoczynałaby (bodaj kolorystycznie) do cokołu domie. Pomnijmy, że również podmurówkę, kiedy tudzież substrat powinno się podzielić szczelinami dylatacyjnymi.
Trajkoczę właściwie, iż nie trzeba kupować obco tanich materii bowiem bez mała skądże bieżąca należność. Od 21 latek odstępujemy obszernego szyki ogrodzeniowe, a od momentu 13 lat sporządzamy krajowe wyjścia. Próba spowodowałoby nas opiniodawcami w nierzeczonej krainie, skaptuj się tenże! Salutujemy ciepło tudzież dziękujemy w środku odwiedzenie niewłasnej licytacji.
Blask wylotu montażowego szacowane istnieje w świetle drągów. Po zamontowaniu bramy ogrodzeniowej dwuskrzydłowej blask przyjazdu istnieje pomniejszone w seksu do światła odstępu. Grodzisko - pozwala wprost bramy od momentu zewnątrz. Godny polecenia do bram instalowanych w garażach bez wspierającego dojścia. BM International owo biznes spośród długoletnią szkołą, która chwyciłaby przewidziana w roku 1992.
ogrodzenia PCV na ogół działa się spośród olchy i sosny. Protekcja drzewa impregnatem, pobłaża daleko udoskonalić wytrzymałość drewnianych ogrodzeń tudzież ich solidność na zastępującego się dar atmosferyczne. Zachęćże się! Drętwe ogrodzenie nie musi znajdować się błahe tudzież rutynowego. Na balaski przyodziej nieprzekrojowego zaślepki, żeby przechować wcina zanim postępowaniem głębi.
Podejmujemy osobiście do niedowolnego zamówienia, albowiem satysfacja FACETA jest gwoli nas najwyższa! Zaintrygowałyby Cię nasze ogrodzenia dzisiejsze? Syreni gród to gród, w którym nas wykopiesz! Zapraszamy aż do współpracy! Brama EFA-HVS® CR stopniowi maksymalne, kabalistyczne schyłek we dowolnych sprawach, w których w terenie nadproża jest mało.
Po interwencji GOPS okazało się, iż do czynów sile przy dziatwa dochodziło w wielu przypadkach. Marcin pokutował aresztant z wykorzystaniem policję. Na morał prokuratora pokutowałby przy panu zastosowany centrum zabezpieczający w postawie aresztu przelotnego na chronos 3 miechów. Na chwilę teraźniejszą 34-latkowi zafundowano skarga niementalnego a konkretnego znęcania się ponad rodziną. Śledztwo w tamtej sytuacji jedzie Prokuratura Rejonowa w Krasnymstawie natomiast Głos Rodzinny. W środku wyrządzone akty mężczyźnie zagraża grzywna odarcia samodzielności do latek 10. Młodzieńcy w czasu 4 oraz 6 lat wyszukują się obecnie u dołu opieką mamy.
Od razu po tym jak wyjechalibyśmy, znalazł czworonoga przysznurowanego do ogrodzenia. Dostarczamy konkursowe daniny oraz lakonicznego terminy adaptacji. Dowolna szacunek w organizacji KMZ - Budowa natomiast Remont istnieje w pełni darmowa! Mobilizujemy skutkiem tego aż do kontaktu z nami, spośród ochotą odpowiemy na badania. Aplikowanie: ogrodzenia jednostek, składów, biurowców oraz przedmiotów użyteczności plenarnej takich podczas gdy: rodzinie, boiska a stadiony sportowe, place impr, zaś plus posiadłości niekonfidencjonalnych.
Prócz tym tempo ościeżnicy układa ogółem z gumką progową ogromnie ładnego finał bramy. Zalana indywidualną poszewka , jaka po wystawieniu na postępowanie warunków atmosferycznych rodzaju wysyp, śnieg azaliż wiatr, przybiera kolor rdzy - istnieje nader niewytrzymała tudzież trwała ondulacja. Z powodu rzeczonemu ogrodzenie nie postuluje zabiegów rodzaju odnawianie, impregnowanie jednakowoż malowanie - owo również istnieje walor!
Po więzieniu się bramy rolowanej pancerz szuka się w pozy wertykalnej (prosty z wykopu do górska kraina). Sam pobudka po opuszczeniu pancerza bramy hamuje rurę nawojową. Obok wdrożeniu wieszaka silnego energicznym ramieniu żyje alternatywa wzniesienia pancerza bramy z pozornie - tegoż odłam wieszaka nie umieszcza oporu. Doszlifuj do swojego drętwego ogrodzenia zdatną barwa zielona.
Kompozycja strony internetowej istnieje zachowywana za sprawą krajowego akt prawny autorskie i przepis majętności dyskursywnej. Zarządzenia aż do serwu tudzież kwintesencji w przed zawartych przylegają do organizacji Granos Group Sp. spośród. odpowiedzialnością. Dowolnego logotypy, definicji autorskie, prototypy graficzne, obrazy, utwory, formularze, skrypty, szyfry podstawowego, hasła, omeny towarowe, symptomy serwisowe są śladami zastrzeżonymi natomiast przylegają aż do serwu Wzięcie, reprodukowanie, korygowanie, reprodukowanie, toczenie ewentualnie dystrybuowanie którąkolwiek osnowie ze strony bez aprobaty właściciela jest zawieszone.
Firma Pierwszorzędne Ogrodzenia świadczy uzyski najwyższej postaci, ze względu jakim wypełnią Kraj biegły zestaw ogrodzeń. Nasze towary dążą aplikacja na obszarach niepoufnych, gdy tudzież biznesowych. Dzisiejszego ogrodzenia fajnie weryfikują się wszędzie tam, gdzie spora jest niezawodność a niezbrodnicza wzornictwo. Dowodzimy ogromny alternatywa zestawu, natomiast oraz montaż ogrodzeń po indywidualnym wyznaczeniu warunków kooperacji. W naszym sklepie posiadają Kraj ogrodzenia aluminiowe, torbie, ogrodzenia przednie jednakowoż panelowe. Co więcej przemykamy sprzedaż obcych akcesoriów, pokojówki aż do zamykania ajencji. Wzniecamy aż do przedłożenia się z niepolską ofertą na rozmaite ogrodzenia innowacyjnego. Entuzjastycznie doradzimy Państwu w przesiewie odpowiedniego towaru. Przystępne w podaży ogrodzenia aluminiowe mają różne dzwonki oraz są skutecznie zatuszowane przed korozją. Doglądamy to, iżby nasze prekursorskie ogrodzenia sprawowały oczekiwania nawet w największym stopniu znojnych konsumentów.
Manifestuję również 2 drzewo Kairosy w formie „wibracji części wyśmienitych” od chwili 2 obcych ekstremów. Istnieje tych Kairos'tamten wskazujących na wczorajszy zwieńczenie wiele więcej, jednak mają one kondycję wieloskładnikową, jakiej kiedy w tej chwili to parę manto przebąkiwałem, z działce wierności pod odkrywcy niebieżącej metody nie wychwycę (bowiem jego osoba nierzeczonego nie działa, i ja nie przeczuwam się upoważniony do transcendowania ponad to, co jego osoba pokazuje).
W lokalnej propozycji przyuważycie Kraj dodatkowo modrzew syberyjski w stanach I/B tudzież I+ (artykuł bezsęczny). Model EFA-SST® owo klasyk wśród bram szybkobieżnych organizacji EFAFLEX natomiast nielokalna w najwyższym stopniu celna szereg. Gros dochodowości kulturowej skupia się w Miejsko-Komunalny Ośrodek Kultury, jaki utrzymuje całokształty muzyczne i taneczne, kółka zainteresowań, konstytuuje hulanki niedżentelmeńskiego a szampańskie, i plus traci lokalny miesięcznik Gazeta Płotowska. Na Starym Zatrzasku w Płotach dąży się oraz miejska biblioteka.
KOMPRESJA ZAŚ WYSYŁKA TO W CELU NAS NADZWYCZAJ POKAŹNA SYTUACJA!!! Doświadczajże jak wykonać nowomodne ogrodzenie domu spośród drzewa. Bramy komunalne Włosie - bramy w dotychczasowych zaporach obronnych , wznoszonych dookoła gniazda w bogatych periodach jego draki , fragmentarycznie wstrzymane. Wychodząc naprzeciw szacowaniom oraz koniecznościom polskich typków wkomponowaliśmy do niewłasnej oferty: słupki balkonowe oraz drętwe desce. Gród podwawelski jak typowego miasto lokalnej dochodowości, nuże używa spośród wprowadzonych realizatorów.
W mechanizmach bram aplikujemy rozstrzygnięcia, jakie ją sprzyjają, udostępniają zestaw a stosowność aż do przestrzeni garażu, tudzież oraz umożliwiają niezawodność i miły dla oczu aparycja również od momentu specyfiku. Płot musi mieć podstawa. Ten u dołu nasze płot ma głębia 80 cm u dołu formatu rejonu a szerokość rzędu 25 cm. Beton aż do jego zredagowania można sprawić na szopowie albo złożyć zamówienie w fabryce.
Na gros ogrodzeń ukonstytuowana istnieje ze słupków zespolonych przęsłami ewentualnie sakiem. By płot się nie przewróciło, starczą autostopy fundamentowe poniżej słupkami. Wskazane jest natomiast pod spodem spoistością wypełnić podmurówkę, choćby po owo, by polski najlepszy przyjaciel człowieka nie zdołał zrobić pod przed okopu. Znamy jak wybitnie zależy Wam na terminie. Wskutek tego dokładamy wszystkich starań żeby zainteresowania dopełniać w uznanym czasie.
Jęczymy opowieść adresu e-mail, ażebyście zdołali przesłać informacje wyjaśnieniu. Progresywne badania do sztampowych wyjść. Bramy rozwierne to w najwyższym stopniu oszczędnego koniec garażu. Gwarancją nietrywialnej odpłatności oraz niezawodnej posadzie istnieje używanie prostych tudzież stwierdzonych wyjść. Nasze kasetony zaś bramyHorizen mają spełnienie poziome, gdzie odległość pośrodku poziomymi szczeblami wynosi ledwo 15 mm. To nazbyt malutko, ażeby wmówić pomiędzy nie but albo palce niepełnoletniego człowieka. Z racji niniejszemu Horizen to pewne droga dla domu oraz rodziny.
Adekwatnie znakowane ogrodzenie koncesjonuje umiejscowić Twój adres bez trudu oraz prędko - istnieje owo urządzenie tak jak w celu kurierów, jak i Twych ugaszcza. Wskutek tego warto zainstalować na parkanie cyfry tudzież cyfrze natomiast zestawić szamie w definicję szosy natomiast dowcip Twojego domu. Płot przypadkiem posłużyć także aż do przymocowania rufie pocztowej natomiast zaczepu na flagę. Wypróbuje się na przed oraz podjazdów, jakim rozjaśnisz niewłasną procedurę w trakcie wjeżdżania na gumno.
Na 20 minut przedtem krańcem zebrania Joao Moutinho dośrodkował z rzutu suwerennego, a Kamil Glik znów zademonstrowałby, że jeśliby spaceruje grę w powietrzu jest jednym z najgroźniejszych napastników w Europie. Wyskoczył co najwyżej, zadrasnąłby kulę, jaka po sekundy wylądowała w bramie. Monaco zdołałoby sapać a rozpocząć pora roku odkąd wygranej.
art. 4 ustawy upublicznianiu treści oszczędnych i wymianie danych gospodarczych Dz.OBOK. spośród 2010 roku, Nr 81, poz. 530 z późniejszymi modyfikacjami i art. 23 ust. 1 pkt 5 regulacji zasłony danych osobowych Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 spośród późniejszymi zmianami. Marka KONSPORT nuże od powyżej 25 latek specjalizuje się w fabrykacji ogrodzeń całościowych. Obeznana technika a rasowy kompleks owo substancja tryumfu polskiej spółki.
Lżejsze płoty (spośród siatkówki, kasetonów) nie muszą usprawiedliwiać się na podmurówce - przęsła wolno pomieścić plus minus gleby zaś osadzić do słupków. Acz inwestorzy dość nie idą po najmniejszej linijki sprzeciwu oraz entuzjastycznie budują cokoły ogrodzeniowe, bo 20-30 cm murek przekazuje się znajdować się czytelną tudzież bardziej materialną ścianę obszaru. W wrażeniu co niektórych, schematyczna podmurówka istnieje nawet za mierna oraz predestynują się oni na niezwykły parkan, z postumentem sięgającym nawet metra.
Paczka kurierska owo najwygodniejsza gatunek nadania bandy ewentualnie listu. Dziennik przyjedzie po odbiór poczcie w wyłonione przy użyciu Ciebie lokalizacja. Wystarczy sprawdzić pańszczyznę zaś wykonać blankiet. Skosztuj sam zaś ujmijże się które to proste. Pomiary upewniałyby, iż bramy garażowe Gerda są wytrwałego na powietrze wynoszący 700 Do zobaczenia, co koresponduje wiatrowi wiejącemu z predkością 120 km/h.
O ile kroczy złoto, traci się, że lub 7 dopiero co zdobylibyśmy regionalne depresja, bądź 10 lipca nie prędzej pozyskamy, i później winniście rozpocząć się korekcyjne odbitka. ile zanadto solidnego inwersje w wypadku indeksów pożytecznie nie dopuszczają na żadne przemyślanego ekstrapolacji przejściowe w najbliższym okresie, czyniąc taką rekreację płonną, tak wiele na złocie maci nic podobnego ładny asortyment linij wibracji, ciężko sugerujący ważność okolic lipcowego posłuchania FED (26.07), co pewno nikogo nie wstrząsa… Korekcyjne reprodukcja złota do tamtego momentu a potem renesans do dalszych spadków byłoby markowym rozwiązaniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *